Tvorba webových stránek a eShopůZaložit webové stránkyZaložit e-shop
aktualizováno: 23.03.2017 14:20:21 

FSC  OLOMOUC

Závodníci

   


ROZPIS TRÉNINKŮ SEZÓNA 2016 / 2017


PLACENÍ  PŘÍSPĚVKŮ BŘEZEN 2017
(platba v hotovosti)

ÚTERÝ  14. 3. 2017
15:30 hod na zimním stadionu

 

Aktuální rozpis tréninků
11. 13. 2. – 19. 3. 2017 11. 20.3. - 26.3.2017

Po

06:00 – 07:00  LED
07:05 – 07:20  Rotace
14:30 – 15:30  Tanec

Po

06:00 – 07:00  LED
14:30 – 15:30  Tanec

Út

14:15 – 15:15  Specializace
15:30 – 16:30  LED

Út

14:15 – 15:15 Specializace
15:30 – 16:30 
Maškarní bruslení a
soutěže na ledě, vyhlášení nejlepších masek

St

 

St

 

Čt

06:00 – 07:00  LED
16:00 – 17:00  Speciální cvičení

Čt

06:00 – 07:00 LED

14:15 – 15:15  Balet
15:30 – 16:30  LED

13:00 – 14:00  LED
14:15 – 15:15  Balet

So

11:15 – 12:15  LED

So

16:15 – 17:15  LED

Ne

10:00 – 11:00  LED

Ne

16:15 – 17:15 
Ukončení sezony na ledě,
bruslení s rodiči a přáteli,
všichni jste srdečně zváni na ledovou plochu

 

Náborová hodina vždy v úterý v 15:30 hod.

 


 


  • Měsíční příspěvky hlavní sezona 1. 8. 2016 – 31. 3. 2017:  2200,- Kč/měsíc
     
  • Udržovací příspěvek při neúčasti na trénincích celý měsíc:  200.- Kč/měsíc
     
  • Úhrada příspěvků:  Číslo účtu je 43-1203420237/0100

závodní družstvo 

Závodní družstvo 2015/2016:
Shumlyanska Karin, Onderková Kristýna, Semlerová Pavla Emilie, Hladišová Kateřina, Hubáčková Sára, Šreková Nela, Bouchalová Natali, Delprete Sofia, Žídková Anna, Mervartová Nicole, Možná Veronika, Žídková Linda

 INFORMACE O TRÉNINCÍCH ZÁKLADNY A ZÁJMOVÉHO BRUSLENÍ NALEZNETE V SEKCI ZÁKLADNA 


 

 

 

 

 

 

Rozpisy
Týden č.5 Týden č.6
30. – 5. 2. 2017 6. – 12. 2. 2017
Po 06:00 – 07:00  LED
07:05 – 07:20  Rotace
15:15 – 16:15  Tanec
Po 06:00 – 07:00  LED
07:05 – 07:20  Rotace
15:15 – 16:15  Tanec
Út 14:15 – 15:15  Specializace
15:30 – 16:30  LED
Út 14:15 – 15:15  Specializace
15:30 – 16:30  LED
St   St  
Čt 12:15 – 13:15  LED Extra
16:00 – 17:00  Speciální cvičení
Čt 13:00 – 14:00  LED Extra
14:15 – 15:15  Speciální cvičení
06:00 – 07:00   LED
14:15 – 15:15  Balet
06:00 – 07:00  LED Extra
14:15 – 15:15  Balet
So 17:45 – 18:45  LED  So 16:30 – 17:30  LED      ZRUŠENO
Ne   Ne 15:00 – 16:00  LED
 

 

 

15:30 – 16:30 LED

 

TOPlist