OFFICIAL PRACTICE (going on according to starting numbers)
18:30 - 18:55
Pattern Dances
INTERMEDIATE NOVICE NON ISU
18:55 - 19:20
Pattern Dances
BASIC NOVICE (Group 1)
19:20 - 19:35
Pattern Dances
INTERMEDIATE NOVICE (Group 1)
19:35 - 20:00
Ice - surfacing
20:00 - 20:25
Pattern Dances
ADVANCED NOVICE (Group 1)
20:25 - 20:50
Pattern Dances
ADVANCED NOVICE (Group 2)
20:50 - 21:05
Pattern Dances
ADVANCED NOVICE (Group 3)
21:05 - 21:30
Ice - surfacing
21:30 - 21:55
Rhythm Dance
JUNIOR (Group 1)
21:55 - 22:20
Rhythm Dance
JUNIOR (Group 2)
22:20 - 22:35
Rhythm Dance
JUNIOR (Group 3)
22:35 - 23:00
Ice - surfacing
23:00 - 23:25
Rhythm Dance
JUNIOR (Group 4)
Rhythm Dance
JUNIOR (Group 5)
SATURDAY - November, 11th
Ice Rink:
OFFICIAL PRACTICE (going on according to starting numbers)
7:25 - 7:50
Rhythm Dance
SENIOR (Group 1)
7:50 - 8:15
Rhythm Dance
SENIOR (Group 2)
8:15 - 8:30
Ice - surfacing
COMPETITION:
8:30 - 9:30
Pattern Dances
BASIC NOVICE (Group 1)
9:30 - 9:45
Ice - surfacing
9:45 - 10:45
Pattern Dances
INTERMEDIATE NOVICE (Group 1, 2)
10:45 - 11:00
Ice - surfacing
11:00 - 12:15
Pattern Dance 1
ADVANCED NOVICE (Groups 1, 2, 3)
12:15 - 12:30
Ice - surfacing
12:30 - 13:45
Pattern Dance 2
ADVANCED NOVICE (Groups 1, 2, 3)
13:45 - 14:00
Ice - surfacing
OFFICIAL PRACTICE (going on according to starting numbers)
14:00 - 14:15
Free Dance
BASIC NOVICE (Group 1)
14:15 - 14:30
Free Dance
BASIC NOVICE (Group 2)
14:30 - 14:45
Free Dance
INTERMEDIATE NOVICE (Group 1)
14:45 - 15:00
Free Dance
INTERMEDIATE NOVICE (Group 2)
15:00 - 15:15
Ice - surfacing
COMPETITION:
15:30 - 16:40
Rhythm Dance
JUNIOR (Groups 1, 2, 3)
16:40 - 16:55
Ice - surfacing
16:55 - 18:05
Rhythm Dance
JUNIOR (Group 4, 5)
18:05 - 18:20
Ice - surfacing
18:40 - 19:20
Free Dance
BASIC NOVICE (Groups 1, 2)
19:20 - 20:05
Free Dance
INTERMEDIATE NOVICE (Groups 1, 2)
20:05 - 20:20
Ice - surfacing
20:20 - 21:20
Rhythm Dance
SENIOR (Groups 1, 2)
21:20 - 21:35
Ice - surfacing
OFFICIAL PRACTICE (going on according to starting numbers)
21:35 - 21:55
Free Dance
ADVANCED NOVICE (Group 1)
21:55 - 22:15
Free Dance
ADVANCED NOVICE (Group 2)
22:15 - 22:35
Free Dance
ADVANCED NOVICE (Group 3)
SUNDAY - November, 12th
Ice Rink:
OFFICIAL PRACTICE (going on according to starting numbers)
6:25 - 6:50
Free Dance
JUNIOR (Group 1)
6:50 - 7:15
Free Dance
JUNIOR (Group 2)
7:15 - 7:30
Ice - surfacing
7:30 - 7:55
Free Dance
JUNIOR (Group 3)
7:55 - 8:20
Free Dance
JUNIOR (Group 4)
8:20 - 8:35
Ice - surfacing
8:35 - 9:00
Free Dance
SENIOR (Group 1)
9:00 - 9:25
Free Dance
SENIOR (Group 2)
9:25 - 9:40
Ice - surfacing
COMPETITION:
9:40 - 11:15
Free Dance
ADVANCED NOVICE (Groups 1, 2, 3)
11:15 - 11:30
Ice - surfacing
12:00 - 13:15
Free Dance
JUNIOR (Groups 1, 2)
13:15 - 13:30
Ice - surfacing
13:30 - 14:45
Free Dance
JUNIOR (Groups 3, 4)
14:45 - 15:00
Ice - surfacing
15:00 - 16:15
Free Dance
SENIOR (Groups 1, 2)
16:15 - 16:30
Ice - surfacing
16:30
Round Table Discussion
16:45
Announcement of Winners and exhibition of FSC Olomouc
„Memoriál Pavla Romana“ je mezinárodní krasobruslařský závod v tancích na ledě pro všechny věkové kategorie závodníků, tzn. pro seniory, juniory, žáky i mladší žáky. Závod pořádá z pověření Českého krasobruslařského svazu krasobruslařský klub FSC Olomouc a soutěží se podle mezinárodních krasobruslařských pravidel I.S.U. Jedná se o mezinárodní akci s obrovskou tradici. V letošním roce slavíme již 41. výročí uspořádání prvního ročníku, tenkrát v roce 1968 to bylo pod názvem „Pohár 17. listopadu“. Od roku 1992 je závod pojmenován „Memoriál Pavla Romana“. Přerušení tradice nastalo jen v letech 1997 až 1999, a to z důvodu povodně, která neušetřila ani náš zimní stadion. Svou mezinárodní kariéru zde začínala většina našich reprezentantů a také mnoho vynikajících světových závodníků, pozdějších medailistů ME a MS. Jen namátkou lze jmenovat např. sourozence Beckovi z Rakouska, vynikající finský taneční pár Rahkamo – Koko nebo Italku Barbaru Fusar Poli.Náš závod podporuje každoročně svou účastí i paní Eva Graham Romanová, čestná občanka města Olomouce. Závodu se v posledních letech pravidelně účastní cca 50 tanečních párů z přibližně 15 států celého světa.Již tradičně je tato významná sportovní událost na zimním stadionu v Olomouci ukončena velkou exhibicí vítězů a hostů.